PES na terenie powiatu

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy zamiłowanie do pięknych przedmiotów. Z tej pasji powstało Gwoździem malowane. Dbałość o szczegóły, dokładność i zadowolenie klienta to dla nas sprawy priorytetowe. Naszym celem jest przywracać do życia meble, które zostały skazane na zapomnienie.

GWOŹDZIEM MALOWANE Sp. z o. o.

39-103 Ostrów 67

tel.: 726 401 150

email: gwozdziemmalowane@gmail.com


 

ROP-BRUK Sp. z o.o. z Ropczyc, specjalizuje się w budownictwie ogólnym, dla klientów instytucjonalnych oraz firm.

Usługi:

  • doradztwo klientowi na etapie projektu
  • przygotowanie terenu pod inwestycje
  • tyczenie placu
  • projekt i wykonawstwo instalacji wodno-sanitarnych
  • układanie kostki brukowej
  • usługi wykończenia wnętrz wg projektu inwestora

Wieloletnie doświadczenie w usługach budowlanych zaowocowało listą zadowolonych klientów. Życie oraz chęć pomocy podczas zatrudnienia zaowocowało założeniem Przedsiębiorstwa  Społecznego w formie spółki zoo non profit. Polega to na tym, że zyski przeznaczane są na cele statutowe spółki. Realizowane są cele ważne społecznie jak np. tworzenie nowych miejsc pracy.

Rop-Bruk Sp. z o.o.

ul.Cicha 16

39-100 Ropczyce

kom. 792399608

e-mail: ropbruk@gmail.com


Przedsiębiorstwo Społeczne SilkArs specjalizuje się w szyciu luksusowej odzieży dla kobiet – bluzek jedwabnych z krepy czy szyfonu, szytych w bardzo krótkich seriach. Bluzki dla kobiet, kochających naturalne materiały, do pracy oraz na specjalne okazje. Oprócz jedwabnych bluzek w pracowni SilkArs projektowane i szyte są dzianinowe sukienki dla kobiet, wygodne, ze szlachetnych materiałów.

 

SilkArs jest także producentem swetrów, kardigany i szali z luksusowych przędz takich jak:

  • kaszmiry
  • alpaki
  • jedwabiu
  • merynosy

 

SilkArs Sp. z o.o.

ul. Rynek 7

39-100 Ropczyce

w godzinach od 9:00 do 17:00

(+48) 605 858 282

Sklep z dzianiną

blog Kłębuszki marzeń


 “Spółdzielnia Socjalna “BlizKa” została utworzona w styczniu 2018 roku przez dwa podmioty prawne: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi “Bliżnieńskiej” oraz Klub Piłkarski “Kaskada” Ostrów-Kamionka.” Utworzenie Spółdzielni Blizka było możliwe w ramach projektu ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II. 
Jako przedsiębiorstwo społeczne Spółdzielnia Socjalna BlizKa działać będzie w branży usługowo-turystycznej.

Spółdzielnia Socjalna Blizka

Kamionka 108, 39-122 Kamionka

email: sp.blizka@onet.pl 

tel.: +48 785 092 006   

Facebook /sp.blizka


Spółdzielnia  powstała z inicjatywy dwóch samorządów, tj. Gminy Sędziszów Małopolski i Gminy Ostrów w ramach projektu „ROWES – szansą rozwoju sektora ekonomii społecznej w subregionie II”  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizowanego przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Nasza Spółdzielnia jest przedsiębiorstwem społecznym funkcjonującym w strukturze ekonomii społecznej, które pozyskane z działalności gospodarczej fundusze przeznacza na reintegrację społeczną. Zatrudnione w Spółdzielni osoby rekrutują się ze środowiska osób bezrobotnych i o takie osoby chcemy sukcesywnie poszerzać naszą kadrę. Aby było to możliwe – musimy pozyskiwać jak największą liczbę zleceń, które zagwarantują w pierwszej kolejności płace dla pracowników, w drugiej zaś środki na zakup sprzętów i urządzeń niezbędnych do wykonywania zleceń.

Zagłosuj!

Jak oceniasz wartość zamieszczanych treści, wygląd, oraz funkcjonalność stron internetowych poszczególnych Gmin naszego powiatu?

 

Zapraszamy do oddania swojego głosu!

 

Zapowiedzi imprez

Kalendarium powiatowe

Dyżury aptek

 

W tym tygodniu

22.04.2019 - 29.04.2019

dyżur całodobowy pełni apteka:

Sędziszów Młp:

ul. Rynek 26

tel. (17) 22-16-643

 

 

Pogoda