Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Nie Bądź Obojętny" z siedzibą w Ropczycach po raz 26 organizuje trzytygodniowy wakacyjny pobyt dzieci i młodzieży z domów dziecka prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Michała Archanioła w rodzinach zaprzyjaźnionych. Dzieci przyjeżdżają na wakacje do rodzin. Chcą poznać życie rodzinne oraz nowych przyjaznych ludzi. Jeśli chcesz zostać rodziną zaprzyjaźnioną i chcesz bezinteresownie poświęcić swój czas i podzielić się swoim dobrem to prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się ze swoją decyzją do Księży Proboszczów poszczególnych parafii ropczyckiego dekanatu lub pod numer telefonu 508 344 638.
Dzieci i młodzież w liczbie 37 chcą przebywać w rodzinach zaprzyjaźnionych w okresie od 22 czerwca do 13 lipca 2019 roku. Dalsze szczegóły stowarzyszenie poda w bezpośrednim kontakcie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zagłosuj!

Pytamy: Jaka jest Wasza ocena zachowania się szkół w czasie strajku ZNP nauczycieli z terenu naszego powiatu? Szkoły średnie Ropczyc i Sędziszowa traktujemy łącznie (przypominamy - nie strajkowały). Gmina Ropczyce (dotyczy podstawówek i gimnazjów) - strajkowały. Gmina Sędziszów Młp.- (dotyczy podstawówek i gimnazjów) - praktycznie nie strajkowały. Gmina Iwierzyce - nie strajkowały. Gmina Ostrów - częściowo strajkowały. Gmina Wielopole Skrzyńskie - wszystkie strajkowały  

 

Zapraszamy do oddania swojego głosu!

 

Dyżury aptek

 

W tym tygodniu

20.05.2019 - 27.05.2019

dyżur całodobowy pełni apteka:

Sędziszów Małopolski:

ul. 3-go Maja 29

tel. (17) 22-16-272

 

 

Pogoda