W dniu 1 października 2018 r w sali lustrzanej Domu Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyła się 54 Sesja VII Kadencji Rady Miejskiej. Burmistrz Bogusław Kmieć przedstawił sprawozdanie z realizacji uchwał z poprzedniej Sesji. Następnie odbyła się prezentacja systemu do sporządzania i utrwalania imiennego wykazu głosowań radnych oraz transmisji i utrwalania obrad rady za pomocą urządzeń rejestrujących.

W dalszej części obrad informacje na temat stanu służby zdrowia w mieście i gminie Sędziszów przedstawił Starosta Witold Darłak oraz Dyrektor ZOZ w Ropczycach Mirosław Leśniewski. Kolejnym ważnym tematem podjętym na sesji była prezentacja analizy możliwości remontu w aspekcie zasilania w wodę i utrzymania stawu rybnego "Skrzynczyna" w Sędziszowie Małopolskim. Radni obecni na 54 Sesji podjęli także szereg uchwał.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zagłosuj!

Czy mimo odebrania p. Mirosławowi Karapycie tytułu "Honorowy Obywatel Miasta Ropczyce" powinniśmy kontynuować naszą składkę na "paczkę dla byłego Marszałka Województwa Podkarpackiego", działacza PSL

 

Zapraszamy do oddania swojego głosu!

 

Dyżury aptek

 

W tym tygodniu

18.02.2019 - 25.02.2019

dyżur całodobowy pełni apteka:

 

Ropczyce:

ul. Grunwaldzka 9

tel. (17) 22 10 070

   

 

 

 

Pogoda